Twierdza

Crusader

Stronghold Twierdza - znakomity RTS utrzymany w klimatach wczesnych europejskich wieków średnich. To swoiste połączenie symulatora budowy zamczysk i strategii ekonomicznej. W grze wcielamy się w jednego z możnowładców, który po śmierci swojego ojca, pragnie zdominować tereny średniowiecznej Anglii i zapewnić sobie prawo do tronu. Jego głównymi przeciwnikami są pozostali, sprzymierzeni ze sobą, pretendenci do korony – Szczur, Wąż, Wieprz i Wilk. Każdy z nich dysponuje unikalnym stylem prowadzenia oblężeń i schematem wznoszenia zamków.

W rozgrywce mamy możliwość tworzenia infrastruktury, a także własnego systemu gospodarczego, wpływającego na dobrobyt społeczeństwa i naszych żołnierzy. W nagrodę za sprawiedliwe sprawowanie władzy nad swoim ludem, zyskujemy szacunek. Gracz, oprócz kierowania strukturą osady, ma do dyspozycji zróżnicowane jednostki i fortyfikacje wojskowe, uskuteczniające obronę przed wrogiem.

Możemy też skorzystać z wielu innych pomocy militarnych, takich jak machiny oblężnicze, czy fosa. Naszą twierdzę dowolnie konstruujemy, począwszy od budowli, w których nasi poddani będą produkować żywność i dbać o prawidłowe funkcjonowanie gospodarki, skończywszy na murach i blankach, chroniących zamek. Aby w naszym mieście wszystko wydajnie prosperowało, musimy mądrze gospodarować naszymi surowcami oraz umiejętnie rozmieszczać farmy, cechy i tym podobne elementy, które są podstawą rozwoju i powiększania się populacji.

Stronghold

Potrzebni redaktorzy!

Dodano: poniedziałek, 18 października 2010 13:56
Autor: Administrator
Stronghold

Drodzy użytkownicy, strona stosunkowo niedawno rozpoczęła swoją działalność, jednak musicie wiedzieć, że stworzona została ona z myślą o użytkownikach i to właśnie oni muszą stać się jej częścią, aby wszystko działało tak, jak należy. Zwracam się zatem do Was z ogłoszeniem, że serwis Stronghold Info pilnie potrzebuje redaktorów (w skład wchodzą redaktorzy, newsmani), którzy zechcieli by poświęcić swój czas na dodawanie newsów oraz artykułów na stronę. Jako że witryna nie jest jeszcze skończona, uważam, że większa ilość osób pracujących przy jej rozwoju, znacznie przyśpieszyłaby proces jej skończenia. Co do wymagań odnośnie redaktorów; wszelkie propozycje proszę przesyłać na adres email: redakcja[at]stronghold.info.pl, proszę także o następujący schemat formularza zgłoszeniowego (prosty schemat zapewne ułatwi mi przeglądanie propozycji i ich ocenę):

1. Imię
2. Wiek
3. Dlaczego chciałbyś zostać redaktorem/newsmanem?
4. Od ilu lat interesujesz się Strongholdem?
5. Ile czasu mógłbyś poświęcić na pracę na stronie?

Z góry dziękuję serdecznie za wszystkie składane propozycje!

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Losowy obrazek