Twierdza

Crusader

Stronghold Twierdza - znakomity RTS utrzymany w klimatach wczesnych europejskich wieków średnich. To swoiste połączenie symulatora budowy zamczysk i strategii ekonomicznej. W grze wcielamy się w jednego z możnowładców, który po śmierci swojego ojca, pragnie zdominować tereny średniowiecznej Anglii i zapewnić sobie prawo do tronu. Jego głównymi przeciwnikami są pozostali, sprzymierzeni ze sobą, pretendenci do korony – Szczur, Wąż, Wieprz i Wilk. Każdy z nich dysponuje unikalnym stylem prowadzenia oblężeń i schematem wznoszenia zamków.

W rozgrywce mamy możliwość tworzenia infrastruktury, a także własnego systemu gospodarczego, wpływającego na dobrobyt społeczeństwa i naszych żołnierzy. W nagrodę za sprawiedliwe sprawowanie władzy nad swoim ludem, zyskujemy szacunek. Gracz, oprócz kierowania strukturą osady, ma do dyspozycji zróżnicowane jednostki i fortyfikacje wojskowe, uskuteczniające obronę przed wrogiem.

Możemy też skorzystać z wielu innych pomocy militarnych, takich jak machiny oblężnicze, czy fosa. Naszą twierdzę dowolnie konstruujemy, począwszy od budowli, w których nasi poddani będą produkować żywność i dbać o prawidłowe funkcjonowanie gospodarki, skończywszy na murach i blankach, chroniących zamek. Aby w naszym mieście wszystko wydajnie prosperowało, musimy mądrze gospodarować naszymi surowcami oraz umiejętnie rozmieszczać farmy, cechy i tym podobne elementy, które są podstawą rozwoju i powiększania się populacji.

Stronghold

Premiera MassEffect.eu!

Dodano: niedziela, 07 sierpnia 2011 16:49
Autor: Administrator
Stronghold Info

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż sieć GameWalk.pl, do której przynależy również nasz wortal, powiększyła się o nowy projekt - Status Widmo.
Jest to zupełnie nowy serwis poświęcony kultowej serii gier Mass Effect.

Status Widmo dostępny jest pod łatwym do zapamiętania adresem MassEffect.eu - fani gier Mass Effect powinni zapisać sobie nową zakładkę, bo redakcja zaczęła już prężnie rozwijać sekcję zapowiedzianego Mass Effect 3.

Mass Effect

Mimo że dziś mamy premierę, to redaktorzy przez ostatnie tygodnie odwalili kawał świetnej roboty, dzięki czemu już teraz serwis stanowi jedno z najlepszych źródeł informacji o ME.

Serdecznie zapraszamy wszystkich graczy i zachęcamy do śledzenia poczynań komandora Sheparda!

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Losowy obrazek